אודות

רעות יהודאי – מוזיקאית וזמרת יוצרת.
לאחר דואט הלהיט "דבש הכל דבש" הוציאה לאור שני אלבומי סולו מקוריים.
כזמרת הופיעה ומופיעה בארץ ובחו"ל עם אמנים כמו גליקריה, דוד ד'אור, ארקדי דוכין, עמירם עיני, ההרכב "ארבעתנו", טריו וילנסקי, להקת ברמודה, להקת ווטרלו  והרכבים נוספים ומגוונים.
בשנים האחרונות מתארחת כזמרת גם בפרויקטים מיוחדים אחרים: ילדי בית העץ, פרויקט "לשיר איתה" של שושנה דמארי, הלובי של קובי, ארז ברזוליק, ארז הלוי ועוד.

רעות מנהלת אולפן ביתי, בו פעילה בתחומי העיבוד וההפקה המוזיקלית, מתעסקת בהעצמת זמרים ויוצרים אחרים דרך חיזוק מיומנויותיהם השונות בתחום הביצוע, הכתיבה, ההלחנה, דרך עיבוד שירים והפקתם, חיזוק הצד הביצועי של הזמר, שיפור ושדרוג חומרים קיימים ועוד.

רעות כותבת ומלחינה דרך יוצרים כמו שמרית אור, ברק פלדמן, ארז ברזוליק ושלומית אהרון.

במסגרת "הצליליה", הסטודיו הביתי שלה, יוצרת רעות ועורכת מוזיקה גם למופעי מחול בארץ ובחו"ל עבור כוריאגרפים כמו רועי אסף, דפי אלטבב ושרון וזאנה: Six Years Later, Monster, The Hill, Girls, Boys, Girls and Boys, It's Now or Never, Nothing ועוד.

בנוסף, מלמדת רעות הפקה מוזיקלית בביה"ס רימון בשנים האחרונות, תוך עבודה עם אנסמבלים והרכבים בשלל סגנונות.

לאורך שנים ניהלה מוזיקלית ועיבדה לבמה את השירים של אמנים ידועים רבים שהגיעו להתארח ברימון במסגרת פרוייקט "עולים לאוויר", בשיתוף עם גלי צה"ל ובהנחייתו של יואב קוטנר.
במהלך הפרויקט המיוחד באה רעות במגע עם מוזיקאים רבים (עידן רייכל, שלומי שבן, רמי קליינשטיין, אלון אולארצ'יק, שלמה גרוניך, יהודית רביץ, אהוד בנאי, מוניקה סקס ועוד ועוד). המופעים בעיבודה ובהפקתה המוזיקלית שודרו בכל שבוע בגלי צה"ל.

סגירת תפריט